Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Якщо зміни до закону, які передбачав законопроект 4535 увійдуть в силу, то чи потрібно буде раді переробляти і перезатверджувати Положення про старосту, Регламент виконкому, Посадову інструкцію старости? Дякую. 

Після того, як зміни (законопроект №4535) до самоірядних та інших законів, набудуть чинності, кожна рада/виконком, які до цього затвержували Положення про старосту, Регламент виконкому, Посадову інструкцію старости мають привести їх у відповідність до вимог чинного законодавства. 

  • Як швидко це має бути зроблено, адже зміни вступлять в силу, а у громаді низка документів вже буде неактуальною, щонайменше в частині щодо старост?

    • Адміністратор 04.05.2021 - 12:50

      Кожна рада/виконком самостійно вирішуватимуть це питання. Втім, на мою думку, це має бути зроблено не пізніше, аніж у тримісячний строк, тобто упродовж періоду часу, відведеного для утворення старостинських округів (див. пункт 1 Прикінцевих та перехідних положень законопроекту №4535).

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.