Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

З якою періодичністю створюються територіальні виборчі комісії? Зараз перед місцевими виборами після прийняття нового Виборчого кодексу залишаться старі ТВК чи будуть формуватися нові? Який порядок формування ТВК? Що необхідно знати старостам і взяти на замітку при формуванні та початку роботи ТВК, щоб не прпустити важливі моменти, які можуть в майбутньому впливати й на наслідки голосування?

Означене запитання є доволі актуальним, враховуючи, що новий Виборчий кодекс України не тільки деталізував ті чи інші питання щодо місцевих виборів, але й додав низку новий запитань, які наближчим часом мають вирішити наші парламентарі шляхом внесення відповідних змін та доповненнь (більш детально див. порівняльну таблицю до законопроекту №3485, який зараз готується до другого читання https://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=68847 ).

Що стосується безпосередніх відповідей на поставлені запитання, то їх обсяг вийшов значно більшим, аніж традиційно вміщується у відповіді на запитання у цій рубриці сайту. З огляду на цю обставину, я вирішив на основі зібраного матеріалу вже найближчим часом підготувати та розмістити у рубриці ФАХОВІ СТАТТІ відповідну публікацію. Сподіваюся, так буде краще принаймні для сприйняття багатьох положень та тез із означеної тематики. 

  • Відповідь на це запитання мабуть буде цікавим для тих старост, які балотуватимуться на депутатів місцевих рад, а може й голів громад.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.