Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Зараз всі посилаються на воєнний стан і говорять про те, що звіт голови ТГ та депутатів перед своїми виборцями, старост перед депутатами не має відбуватися. Чи це вірно? 

Той, хто так каже, мав би не просто посилатися на введений на усій території України воєнний стан, але й підкріпити свої висловлювання відповідними нормами чинного законодавства. Скоріш за все, вони не зможуть цього зробити. Справа в тім, що усі зміни, які були внесені після 24.02.2022 р. до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні" та "Про правовий режим воєнного стану" принаймні не передбачають якихось винятків, які дозволяли б не звітувати головам громад та депутатам місцевих рад перед виборцями, а старостам перед радою в територіальних громадах, в яких не ведуться бойові дії.

Задля істини справи, було б добре, якби жителі одного із сіл ввіреного Вам старостинського округу надіслали колективне письмове звернення з цього питання голові громади. Тоді можна буде реально побачити, які "аргументи" у відповіді скріпить своїм підписом голова громади.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.