Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Жителі села продовжують запитувати, за якими послугами все ж таки доведеться їхати у районний центр нового укрупненого району? 

Якщо у вашій громаді є ЦНАП, то відомо який перелік послуг він здатний сьогодні запропонувати жителям села. Якщо ЦНАП ще не створено, а їх має бути у найближчій перспективі створено ще понад 700 одиниць, то жителі села можуть мати певні часові незручності в отриманні адміністративних послуг. Але сьогодні їхати за їх отриманням в район здебільного не має потреби.

Що стосується реальної необхідності їхати за послугами у район для простих громадян, які не є представниками середнього та крупного бізнесу, то це можуть бути лише суди та відділи поліції, які згодом теж мають бути оптимізовані до нового адміністративно-територіального устрою нашої держави

  • Як пояснював мені один юрист, що в район доведеться їхати також у випадку, якщо є необхідність подавати наручно скарги, заяви у суд та приймати участь у судових засіданнях, а також, якщо людина є потерпілою чи свідком і її слідчий викликає на допит, експертизу тощо.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.