10 останніх запитань

У газеті " Місцева рада" №8/2021 Людмила Линник, юрист газети «Місцева рада», виклала таку позицію з приводу атестації старост у світлі останніх змін у законодавстві:
"Коментованим Законом оновлено ч. 2 ст. 17 Закону про службу в ОМС. Зокрема, зазначено, що атестації не підлягають сільські, селищні, міські голови, голови районних у містах, районних і обласних рад, секретарі сільських, селищних, міських рад, працівники патронатної служби, особи, які перебувають на посаді менше одного року, молоді спеціалісти, вагітні жінки чи жінки, які працюють менше одного року після виходу на роботу з відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами чи для догляду за дитиною, особи, прийняті на посаду на визначений строк.
У зв’язку з цим нагадаємо, що староста відповідно до абз. 1 ч. 1 ст. 54 1 Закону про МС затверджується сільською, селищною, міською радою на строк її повноважень. Тобто у старости особливий вид строкового трудового договору. Однак такий строк є цілком визначеним — обмеженим строком дії повноважень відповідної ради. Звідси висновок: старости і надалі не підлягають атестації."
Цікава Ваша думка з цього приводу.

13.10.2021
  • 73

    Переглядів
  • 1

    Коментарів