Здійснення старостою наданих повноважень. Дотримання антикорупційного законодавства

10 останніх запитань

В 2019 році староста Ломачинецького старостинського округу Новодністровської міської ради посвідчила заповіт, але не надіслала заяву про державну реєстрації заповітів та спадкових договорів до Чернівецької регіональної філії державного підприємства "Національні інформаційні системи". Заповідач померла, а відповідно спадкоємці не мають можливості прийняти спадщину.
Далі по алгоритму посадова особа старостинського округу звертається із заявою до Чернівецької регіональної філії державного підприємства "Національні інформаційні системи" про державну реєстрацію заповітів, які не були подані вчасно в зв'язку з пропуском встановленого законодавством строку та просить внести ці відомості до спадкового реєстру.
Правонаступником Ломачинецької сільської ради є Сокирянська міська рада, Новодністровська міська рада є окремою юридичною особою. Рішення про утворення Ломачинецького старостинського округу Новодністровської міської ради було скасовано Чернівецьким окружним адміністративним судом 30.07.2020, а також в подальшому і Верховним судом України.
Враховуючи вищесказане, прошу надати правову оцінку та роз’яснити чи має староста Ломачинецького старостинського округу Сокирянської міської ради продовжити реєстрацію заповіту, складеного старостою Ломачинецького старостинського округу Новодністровської міської ради. 

27.05.2021
  • 131

    Переглядів
  • 0

    Коментарів